Mūsų įmonė teikia finansines paslaugas ir konsultacijas trijose Baltijos šalyse daugiau nei 20 metų. Mes turime biurus Vilniuje, Rygoje ir Taline.

Mūsų komanda sudaryta iš geriausių šios srities specialistų, kurie turi per daugelį darbo metų sukauptą apskaitos, finansinių paslaugų ir verslo valdymo patirtį srityje.

Mes puikiai išmanome smulkiausius apskaitos niuansus ir tikime, kad sutvarkyti finansai yra bet kurios įmonės veiklos pagrindas.

Mūsų tikslas yra padėti Jums sutelkti dėmesį į pagrindinę savo įmonės veiklą, o mes atliktume su apskaitos ir finansų srautų tvarkymu bei sureguliavimu susijusias užduotis.

Savo veiklą grindžiame trimis vertybėmis. Tai yra:

"Sėkmė užgimsta mūsų mintyse ir tada tampa tikrove, tačiau niekada nebūna atvirkščiai."

Kompetencija

mes esame profesionalai ir žinome, ką darome.

Konfidencialumas

mes pripažįstame, kiek svarbu, kad mumis pasitikima.

Kruopštumas

mes mąstome aiškiai, dirbame preciziškai, kalbame konkrečiai.

1

Vizija

Mes, Baltijos finansų patarėjai, specializuojamės apskaitoje ir finansų konsultavime. Puikiai išmanome finansų kalbą ir suprantame finansų tvarkos vertę bet kokiame versle.

2

Misija

Teikiame geriausius, efektyviausius ir vertingiausius sprendimus visiems verslo finansiniams poreikiams su visu mokesčių, apskaitos ir konsultavimo paslaugų asortimentu Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Istorija

UAB „Vilsentras“ kartu su Estijos įmonių grupe „IMG Group“ įgyvendina savo planus tapti integruotų verslo paslaugų teikėju Baltijos šalių rinkoje. Pirmiausia, „IMG Group“ įsteigė dukterinę įmonę Latvijoje, kuri tapo solidžia mokesčių ir verslo konsultavimo ir apskaitos paslaugų teikėja Rygoje, nuo 2004 m. siūlė valdymo, komandos stiprinimo ir mokymų pardavimo klausimais paslaugas, jau yra sulaukusi teigiamų atsiliepimų iš savo klientų. Plėtodami teisinių paslaugų veiklą, mes ir toliau buriame specialistų grupę tarptautinės mokesčių, civilinės ir verslo teisės srityse, taip pat padedame rasti finansavimo ir mokesčių faktoringo sprendimus. Būdami visos Europos PVM tinkle padedame Estijos, Latvijos, o dabar jau ir Lietuvos, verslininkams spręsti su mokesčiais susijusias problemas visoje Europos Sąjungoje.

Mūsų lyderiai

Mūsų lyderiai yra aukšto lygio finansų konsultavimo profesionalai. 12 profesionalų komanda puikiai supranta apskaitos niuansus ir tiki, kad tobulai sutvarkyti finansai yra bet kokio verslo sėkmės pagrindas.