Gerai parengti ir apgalvoti finansiniai sandoriai yra kiekvienos įmonės sėkmės pagrindas, o apskaita yra tarsi širdis, kuri palaiko įmonės gyvybę.

Todėl svarbu pasirinkti profesionalų, patikimą apskaitininką, kuris visada atliks veiklą pagal bendrovės vertybes ir tikslus, laiku praneš apie riziką ir padės ją pašalinti, taip pat užtikrinti sklandų finansinių srautų judėjimą įmonėje.

accounting

Mes siūlome plataus spektro apskaitos paslaugas:

  • buhalterinės apskaitos tvarkymą pagal valstybės teisės aktų reikalavimus;
  • praėjusių laikotarpių apskaitos tvarkymą;
  • sąskaitų išrašymą ir mokėjimų parengimą;
  • komunikaciją su valstybine mokesčių tarnyba ir kitomis valstybinėmis institucijomis;
  • metinių ataskaitų parengimą, veiklos balansą;
  • PVM deklaracijų parengimą, PVM permokos nukreipimą ir atgavimą;
  • kasmetinės mokesčių deklaracijos apžvalgų ir ataskaitų, atitinkančių įmonės reikmes, parengimą direktoriams, valdybai, savininkams.

Mūsų paslaugos apima ir atlyginimų bei mokesčių apskaitą.

 

Latvijos ir Estijos pavaldžiosioms įmonėms Lietuvoje, taip pat įmonėms Lietuvoje, kurios kitaip susijusios su Estija ir Latvija, siūlome balanso ir pelno (nuostolio) ataskaitą priderinti prie Estijos ir Latvijos teisės aktų reikalavimų, kad būtų galima sujungti įmonės apskaitą su pagrindinės įmonės arba kitaip susijusios įmonės apskaita.

„Numeri“ rėmė „Hurtiguten OU“ nuo įmonės įkūrimo 2011 m. sausio mėnesio palaikydama visus apskaitos poreikius. „Numeri“ suteikė išskirtinę paslaugą per pastaruosius 5 metus įrodydama, kad ji yra labai lanksti mūsų poreikių atžvilgiu ir teikiant išskirtinę kokybę. Mes labai džiaugiamės, kad „Numeri“ yra viena iš labiausiai vertinamų partnerių."

Angel Moledo - Hurtigruten OÜ

"Mes džiaugiamės suradę patikimą partnerį ir sėkmingai bendradarbiaudami su „Numeri“ jau 20 metų."

Hanno Septer - Arrow Electronics Estonia OÜ